CERTYFIKOWANY PARTNER ŚWIATOWYCH LIDERÓW AUTOMATYKI I ELEKTROTECHNIKI        
 
FIRMA KONTAKT DOSTĘPNI PRODUCENCI MAGAZYN CENNIKI CONTACT EU   
  

SYSTEMY WIZUALIZACJI

OPERATOR CONTROL AND MONITORING SYSTEMS - HMI

 

 

 

Systemy wizualizacji są częścią ogółu składników służących do obsługi urządzenia przez człowieka, umożliwiające sterowanie nim lub wizualizację jego stanu.
Pojęciem nadrzędnym jest przyjęty z języka angielskiego skrót HMI, human-machine interface, czyli interfejs człowiek-maszyna.
Wyposażone w system operacyjny panele HMI służą wyświetlaniu informacji o stanie procesu i umożliwiają jego nadzór. W wielu projektach panel jest jednym z wielu elementów sieci przemysłowej i nieodzownym wyposażeniem tam, gdzie używa się wszelkiego rodzaju systemów sterowania.
W naszej ofercie znajdują się systemy wizualizacji wiodących producentów, w szczególności systemy firmy OMRON, SIEMENS, TELEMECANIQUE: :

  • HMI oparte na PC

  • HMI ze sterownikiem

  • Skalowalne HMI

  • Kompaktowe HMI

  • HMI z klawiszami funkcyjnymi


Posiadamy doświadczoną i przeszkoloną kadrę inżynierska, która jest w stanie pomóc w doborze, nauczyć obsługi i stosowania oraz zintegrować z istniejącym systemem wybrany produkt z gamy systemów wizualizacji.

Oferujemy te produkty zawsze w najlepszej cenie oraz dobieramy najbardziej ekonomiczną konfigurację sprzętową pod konkretną aplikację.

w uzupełnieniu oferty handlowej proponujemy montaż i uruchomienie systemów sterowania oraz projektowanie i modernizację istniejących aplikacji (wizualizacja procesów - Win CC).

Ten dział jest stale aktualizowany o katalogi , dokumentacje i przykładowe aplikacje . Zapraszamy do zapoznawania się ze stale rozbudowywaną treścią przy kolejnych odwiedzinach naszej strony .

(C) FERROX ELECTRIC

FERROX ELECTRIC
40-544 Katowice, ul. Sienna 10
(budynek Teleinfo - parter, lewa strona)

email:
sas@ferrox-electric.pl
ferrox@ferrox-electric.pl

NIP 954-135-48-72

tel.:   dział techniczny (32) 252 8346
tel.:   (32) 252 8347
tel. kom.:   mobile + 48 508 113 102 ( contact in English + Deutsch + Italiano )

Polityka prywatności

 
Witryna wykorzystuje pliki cookies i podobne technologie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Polityka prywatności