CERTYFIKOWANY PARTNER ŚWIATOWYCH LIDERÓW AUTOMATYKI I ELEKTROTECHNIKI        
 
FIRMA KONTAKT DOSTĘPNI PRODUCENCI MAGAZYN CENNIKI CONTACT EU   
  

SKANERY LASEROWE

LASER SCANNERS

 

 

 

Koncern SICK jest liderem w rozwoju laserowych systemów pomiarowych, wywodzących się z precyzyjnych systemów nawigacji lotniczej.
Stosowana w lotnictwie technologia laserowa pomiaru współrzędnych i kontroli lotu znalazła nowe aplikacje w rozmaitych dziedzinach jak na przykład:

  1. Pomiar ilości osób

  2. Ochrona obiektów i mienia

  3. Pozycjonowanie i kontrola maszyn, urządzeń i robotów przemysłowych

  4. Identyfikacja i pomiar pojazdów jak i prewencja kolizji w ruchu drogowym i logistyce przemysłowej

Szczególną uwagę chcielibyśmy zwrócić na serię skanerów LD-PeCo, LD PDS i LMS outdoor:.

Seria LD PeCo - pomiar ilości osób
Skanery LD-PeCo są stosowane do pomiaru liczby osób w ruchu, na przykład w obszarach infrastruktury komunikacji publicznej. Łatwa w instalacji podwójna kurtyna laserowa jest w stanie uchwycić każdą osobę przechodzącą przez monitorowany obszar uwzględniając w pomiarze kierunek przemieszczania się danej osoby. Nie wymagający konserwacji, elastyczny w dobrze wysokości instalacji do 15m skaner pomija w sposób automatyczny stałe struktury monitorowanego obszaru o szerokości do 25m i jest odporny na zmiany oświetlenia.
Skaner serii LD PeCo dokonuje pomiaru ilości osób niezależnie od ich wzrostu, umożliwia dodatkowo klasyfikacje danych według wzrostu i liczy osoby przemieszczające się w grupach.
Zgromadzone dane statystyczne służą do celów optymalizacji bezpieczeństwa, nadzoru i organizacji obiektów publicznych, jak i do marketingowych analiz frekwencji klientów w centrach handlowych.

Seria LD PDS - wewnętrzne monitorowanie obiektów i mienia
Skanery LD PDS zapewniają ochronę drogocennych obiektów poprzez monitorowanie pionowych i poziomych obszarów. Niewidzialna pionowa kurtyna laserowa ukrytego w suficie skanera może zabezpieczyć dzieło sztuki przed kradzieżą lub uszkodzeniem. Poziome ustawienie nadzoruje wybrane obszary obiektu mieszkalnego lub publicznego i alarmuje bezzwłocznie o wtargnięciu włamywaczy.

Seria LMS outdoor - zewnętrzne monitorowanie obiektów i mienia
Skanery LMS outdoor znajdują zastosowanie na całym świecie w zewnętrznym monitorowaniu budynków. Duży obszar pomiaru umożliwia objęcie całej elewacji budynku i generuje oszczędność poprzez brak konieczności zabezpieczenia na przykład poszczególnych okien oddzielnymi czujnikami.
W przypadku włamania oprogramowanie skanera dostarcza precyzyjnych danych wskazujących miejsce zdarzenia.
System LMS minimalizuje liczbę fałszywych alarmów poprzez zaprogramowane pominięcie nieistotnych czynników jak deszcz, śnieg, lot owadów lub ptaków.


(C) FERROX ELECTRIC

FERROX ELECTRIC
40-544 Katowice, ul. Sienna 10
(budynek Teleinfo - parter, lewa strona)

email:
sas@ferrox-electric.pl
ferrox@ferrox-electric.pl

NIP 954-135-48-72

tel.:   dział techniczny (32) 252 8346
tel.:   (32) 252 8347
tel. kom.:   mobile + 48 508 113 102 ( contact in English + Deutsch + Italiano )

Polityka prywatności

 
Witryna wykorzystuje pliki cookies i podobne technologie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Polityka prywatności